De nieuwe HJC RPHA 1 Red Bull Austin GP

De nieuwe sport/race helm van HJC is er

De HJC RPHA 1 Red Bull Austin GP helm is er. Het is hoog tijd voor meer MotoGP gevoel op je motor. Deze helm wordt gedragen door pro's op de bekende racetracks.

De RPHA 1 is de eerste helm van HJC die getest is volgens de strenge en nieuwe cerficering ECE22.06 en is FIM gekeurd. De RPHA 1 is volledig vernieuwd en aangepast qua buitenschaal en aerodynamica. Ook zijn een nieuw pinlock vizier, verbeterde ventilatie en geoptimaliseerde binnenvoering / geluidsisolatie toegepast. Als hoogtepunt naast het bizar mooie ontwerp is de zeer lage windweerstand van deze race / sport helm.

Wij hebben deze helm ruim ingekocht om aan de enorme vraag te voldoen. In vele maten beschikbaar, maar kom snel!

Eigenschappen van de RPHA 1 Red Bull GP

  • Vizier: helder, Pinlock inbegrepen
  • Materiaal: Premium Matrix+ (Carbon/Glasvezel/Aramide)
  • Helmschaal maten: 4 (XS, S, M, L, XL en 2XL)
  • Sluiting, D-sluiting
  • Gewicht: ca. 1.400 gram
  • Voering: Silver Cool voering met betere vochtafvoer. Hoofd- en wangkussens zijn afneembaar en wasbaar.
  • Ventilatie: verstelbare inlaten voor voorhoofd en bovenkant schedel, luchtuitlaten in het achterhoofd en verstelbare kin ventilatie
  • Overig: inclusief wind- en ademdeflector, noodwangkussens (vereenvoudigt het verwijderen van de helm in geval van nood), dubbele viziersluiting, EASY bevestigingssysteem voor snelle vizierwissel, geschikt voor brildragers. Tests: ECE 22.06 en FIM
  • Shop HJC RPHA 1 Red Bull helm